Uitreiking cheques Meerlandenfonds

Uitreiking cheques Meerlandenfonds

Geplaatst op 05-01-2019  -  Categorie: Algemeen

In oktober heeft onze vereniging een aanvraag voor subsidie ingediend bij het Meerlandenfonds. De Meerlanden heeft een fonds opgezet waar sportverenigingen en goede doelen uit het verzorgingsgebied van de Meerlanden een beroep op kunnen doen. Jaarlijks wordt dit fonds van 1 oktober – 31 oktober opengesteld voor aanvragen, waarna een commissie alle aanvragen beoordeeld en wel of niet een bedrag toekent. Eind november kregen we het goede nieuws dat onze aanvraag voor een bijdrage voor een verrijdbare botenbok door de commissie was goedgekeurd.

Op 13 december was er een feestelijke bijeenkomst bij muziekvereniging Jeanne d’Arc in Noordwijkerhout, waar de wethouders van de dertien gemeenten uit de regio de Meerlandenfonds cheques uitreikten.  Namens de gemeente Lisse deelden wethouder Jeanet van der Laan en Kees van der Zwet de cheques uit. Onze vereniging mocht een cheque van        € 575,- in ontvangst nemen, waar we erg blij mee zijn.

Voor foto’s zie: https://www.blikoplisse.nl/item/3920-6-verenigingen-en-stichtingen-ontvangen-cheque-van-meerlanden


 

 

 

ADRESGEGEVENS

Roeivereniging Iris
Ruishornlaan 23, 2162 VW Lisse

e-mail: siri.vr.ofni.[antispam].@gmail.com