Roeicursus Nieuwe leden

Roeicursus Nieuwe leden

Geplaatst op 21-06-2020  -  Categorie: Algemeen

Vanaf eind juni hebben wij weer ruimte om nieuwe mensen kennis te laten maken met de roeisport. Gedurende een cursus van 8 weken, met 1 les per week, worden de eerste beginselen van het roeien bijgebracht. Daarna kun je besluiten om lid te worden van onze vereniging. De cursus wordt gegeven op woensdag-, vrijdag- of zaterdagochtend van 9 – 10.30 uur of in overleg ‘s avonds. Tijdens deze cursus word je begeleid door vrijwilligers van onze vereniging. Ondanks alle maatregelen in verband met het coronavirus, zijn wij goed in staat om met de afstand van 1,5 meter cursisten goed te begeleiden.

De kosten voor deze cursus bedragen € 60,-. Je kunt je opgeven door het inschrijfformulier te downloaden van onze website: www.rv-iris.nl of je kunt telefonisch contact opnemen: 06-83778160. Een mail sturen naar siri.vr.ofni.[antispam].@gmail.com kan ook.

 


 

 

 

ADRESGEGEVENS

Roeivereniging Iris
Ruishornlaan 23, 2162 VW Lisse

e-mail: siri.vr.ofni.[antispam].@gmail.com